Kategooriad

Lakukivi KNZ lambale 10kg

Lakukivi KNZ lambale 10kg

XSOOL3052

Mineraalsööt lammastele. maksimaalne annus kuni 0,5% igapäevasest normist. Sobib mahe tootmisele

Rohkem infot

15 Toodet laos

10,99 €

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Mineraalsööt lakukivi KNZ lambale

Soolade puudujääk lammastel avaldub tavaliselt võõrkehade nagu puidu, mulla ja kivide lakkumises. Nad võivad ka tarbida ohtliku koguse mürgiseid taimi. Ebasobiv soolade tarbimine lammaste ja kitsede poolt võib viia alanenud toitumise, karmistuva karva ja alanenud haigustele vastupanuvõimeni. Lõpuks kannatab nii piima tootmine kui järglaste saamine.

KNZ on välja töötanud spetsiaalse lammastele mõeldud toitainetega soola. KNZ pakub ka soolasid, mis on sobilikud erinevatele liikidele. KNZ lakukivid ei sisalda kunstlikke värv- ega maitseaineid. Iga loom lakub vastavalt oma vajadusele ja pole riski ületarbimisele. Lakkumine on efektiivne ja midagi ei lähe raisku.

KNZ Sheep sisaldab peale 100% puhta rafineeritud vaakumsoola ka mikroelemente, mis on tähtsad tagamaks terve kilpnäärme, hea seedimise ja tugevad luud. KNZ Sheep sisaldab tsinki, mis aitab kaasa seedimisele ja joodi, mis on hädavajalik terve ja funktsioneeriva kilpnäärme tööks. Ei sisalda vaske. Lakukivid on niiskuskindlad ja stabiilse kujuga.

KNZ Sheep lakukive kasutades võid olla kindel, et tagatud on nii lammaste päevane norm kui iga lamba individuaalne soola vajadus. KNZ Sheep on sobilik ka kitsedele.

Kasutamine: Maksimaalne annus kuni 0,5% igapäevasest normist.

Koostis: Naatriumkloriid, magneesiumoksiid.

Analüütilised koostisosad ja sisaldused: Naatrium 38,8%, magneesium 0,2%, kaltsium 0%, fosfor 0%, toortuhk 100%.

Söödalisandid:

  • Zn: 5000 mg/kg
  • I: 300 mg/kg
  • Se: 10 mg/kg
  • Fe: 500 mg/kg

 

Säilitada kuivas kohas.

Sobib kasutamiseks mahepõllumajanduses.