Kategooriad

Lillemuru Lilleniit 0,25kg

Lillemuru Lilleniit 0,25kg

XNEB00651708

112 Toodet laos

6,75 €

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Kiepenkerl lillemuru „Lilleniit“ 1 kg on väga mitmekesine kõrreliste, ürtide ja lillede segu. Mitte ainult ilus vaadata, vaid ka väärtuslik elupaik ja oluline toiduallikas paljudele kasulikele putukatele ja loomadele. Vajab vähest hooldust, ei vaja regulaarselt kastmist nagu tavalised potililled. Lillede maagiline vaade muutub aasta jooksul, nii et alati on midagi avastada.

Kasvupinnas: lillesegu sobib huumuserikkasse ja päikesepaistelisele või poolvarjulisele kasvukohale. Valmistage külvipind ette ja külvake segu ühtlaselt pinnale. Rehitsege 1-2cm sügavuselt pinnasesse. Kuna tegemist on kergete idandajatega, siis ei tohiks seemneid üldse või väheselt katta. Vajutage mullapind kinni ning hoidke pind niiskena. Seemned idanevad erineva kiirusega. Kaitsge külvipinda lindude eest. Kauni tulemuse saavutamiseks jälgige pakendil soovitatud külvimäära.

Külviaeg: märts-oktoober.

Idanemisaeg: 14-28 päeva.

Idanemistemperatuur: 10 °C.

Niitmissagedus: üks kord aastas.

Kasvukõrgus: 100-150cm.

Külvinorm: 0,25kg=25m2.

Koostis: Festuca rubra commutata ´SW Cygnus´(Punane aruhein) 13%; Festuca trachyphylla ´Bornito´(Kink-aruhein) 9%; Poa pratensis ´Evora´ (Aasnurmikas) 13%; Festuca rubra trichophylla ´Samanta´ (Punane aruhein „Samanta“) 8,5%; Dactulis glomerata Lidacta (Harilik kaerahein) 2%; Festuca rubra rubra ´Relevant´ (Punane aruhein) 4%; Poa trivialis Dasas (Harilik nurmikas) 4%; Poa nemoralis ´Enhary´(Nurmikas) 5%; Cynosurus cristatus (Harilik sugapea) 2,5%; Agrostis capillaris ´Highland´ (Harilik kastehein) 1%; Onobrychis sattiva HS (Harilik esparsett) 1%; Medicago lupulina ´Virgo Pajberg´ (Humallutsern) 1%; Lotus corniculatus ´Leo´(Harilik nõiahammas) 0,5%; Trifolium incarnatum `Cicero`(Kahjkjaspunane ristik) 0,5%; Wildblumen (looduslikud lilled) 18%; Festuca ovina ´Mentor´(Lamba aruhein) 9%; Arrhenatherum elatius Arone (Kõrge raikaerik) 8%.

Maaletooja: Scandagra Eesti AS.