Kategooriad

Mullastruktuuriparandaja ja biostimulaator Amalgerol Essence 1L

Mullastruktuuriparandaja ja biostimulaator Amalgerol Essence 1L

FI07-0176

Aias sobib kasutamiseks kõikidel kultuuridel, nii köögiviljadel, aiakultuuridel, murul kui ka ilutaimedel/põõsastel. Kasutada ka komposti valmistamiseks ja taimejäänuste koristusjärgseks lagundamiseks. Pritsimisel arvestada koduaias 1-1,5% kontsentratsiooniga, kasutades kastekannus, võiks kontsentratsioon olla 2%. Toode on keskkonnasõbralik, ei kahjusta mullaelustikku ega kasutajat–aias jalutajat.

Rohkem infot

49 Toodet laos

6,00 €

Soodushind!

-50%

12,00 €

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Amalgerol®Essence kaitseb taimi ilmastiku-, pinnase- ja keemilise stressi eest. Tugevdab juureja immuunsüsteemi ning tagab usaldusväärse mõju saagikusele igas olukorras. Amalgerol®Essence kasutatatakse nii taimejäänuste lagundamiseks, lehtede kaudu pritsimiseks kui kastmissüsteemides.

Köögiviljadel ja ilutaimedel tuleks töödelda mulda enne külvi, kobestamist või istutamist, korrata pritsimist 14 päeva peale istutamist või kultuuri tärkamist. Pritsimisi korrata 2-4 korda 10-14 päevase intervalliga.

Kartulit pritsida hooajal 3 korda alates pealsete tärkamisest kuni mugulate 50% ulatuses moodustumiseni.

Viljapuid, viinapuid pritsida 2 korda alates pungade moodustumisest kuni kroonlehtede langemiseni, 2-4 pritsimist õitsemise lõpust kuni viljade värvumiseni. Kulunorm 80-120 ml 10 liitri vee kohta.

Amalgerol®Essence on lubatud kasutada EL-s maheviljeluses vastavalt EL standarditele Nr. 834/2007 ja 889/2008.