Kategooriad

Mesitaru komplekt (Langstroth raamile)

Mesitaru komplekt (Langstroth raamile)

MesitarukomplLANG

Komplekt sisaldab 1xpõhi, 1xkatus ning 4xkorpust.

Rohkem infot

56 Toodet laos

120,00 €

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Korpused on valmistatud kuivast tugevussorteeritud kuusepuidust. Nii sees kui ka väljas on kasutatud korgitud ja lihvitud niiskuskindlat kasevineeri. Korpustel on uuenduslik plekist õlg, kuhu raamid toetuvad, mis teeb pere läbi vaatamise kordades lihtsamaks, kuna mesilased ei kiti raame nii hirmsasti kinni. Kõik korpuse detailid on kokkupanemisel korralikult tapitud ning tappide ja vineeri kinnitamisel kasutatud polüuretaanliimi, mis tagab korpuse tugevuse. Soojustatud 25mm penoplastiga. Samuti on ka kõik korpuse ääred lihvitud väikese nurga alla, et oleks hea konkspeitliga ligi saada.

Põhi: Kasutatud samuti tugevussorteeritud kuusepuitu. Põhjad on filmivineerist sahtliga, mida kevadeti väga lihtne vahetada/puhastada. Sahtlil tuulutusava, mis kaetud perforeeritud plekiga, mis tagab hea ventilatsiooni

Katus: Tarukatused on puidust raamiga, mis kaetud plekist mütsidega, nurgad ilusti ära keeratud ning täidetud silikoniga. Puitraam on juba ka värvitud. Katused soojustatud penoplastiga, ning kaetud seest vineeriga.