Kategooriad

Silopallikile RaniRepel, 750mm x 1500m valge, lindude ja näriliste peletamiseks

Silopallikile RaniRepel, 750mm x 1500m valge, lindude ja näriliste peletamiseks

LS01-RAN750REPEL

Uue toote RaniRepeliga pakitud pallid on kaitstud vareste, ronkade, rottide ja hiirte rünnakute eest, mis võivad varudele laastavalt mõjuda.

Rohkem infot

Saadaval: Toodet pole enam laos

104,59 €

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Tootmise ajal kilesse pressitud tõrjegraanulid sisaldavad lindudele ja närilistele ebameeldivaid aineid, kuid ei kahjusta loomi ega mõjuta silo kvaliteeti.

Rani Plast on võtnud kuulda oma põllumajandusettevõtetest kliente, kes on tuvastanud lindude ja näriliste rünnakutest põhjustatud pallide saastumist ja lagunemist, ning on vastuseks välja töötanud uue toote. Rikutud pallikile võib põllumajandustootjatele kaasa tuua kulukaid ja aeganõudvaid parandustöid või varude täieliku kaotuse. RaniRepeli eesmärk on seda riski oluliselt vähendada.

EL-i reguleerivad asutused on mürgivaba tõrjelisandi heaks kiitnud, see vastab biotsiidide määrustele ja on ringlussevõetav. Tõrjevahend on ka juba paljudes riikides auhindu võitnud.

Mitmed välikatsed on näidanud näriliste ja lindude rünnakute arvu vähenemist ja loomakasvatajad on pärast RaniRepeli kasutuselevõttu teada andnud, et pallide kahjustused on oluliselt väiksemad.